Реклама
Стил

Емотивна објава на инстаграм од нашата пејачка Сања БАРБИ (ФОТО)

Реклама

Убавата струмичанка Сања Цинцева позната меѓу народот како Барби е миленичка на многумина.

 

Маркетинг

Таа е млада фолк пејачка која веќе има бројна публика, па така кога ќе најави настап  во некој локал било каде низ државата нема игла каде да се фрли. Доколку сакате да ја слушате Сања во живо , вечерва таа настапува во Скопје.

Маркетинг

Луѓето ја сакаат што поради природната убавина, атрактивниот физички изглед, шарм и сексапил кој го поседува, но и поради дарбата што и ја дал Бог , убавиот глас.

 

Сања е препознатлива по русата долга коса, но неодамна го промени имиџот. Згодната девојка се одлучи да ја промени бојата на косата и тоа одбра навистина храбар потег, таа сега е со розова коса.

Погледнете колку фраерски и стои.

Инаку , Сања не открива многу за нејзиниот љубовен живот, но затоа денеска ги стопли срцата на сите кои го отворија нејзиното стори на Инстаграм.

Барби објави фотографија од нејзиното кученце Луна и ставила срценце.

Дотерао во црвена јакничка и шарени чизмички слаткото кученце собра безброј лајкови.

 

Во продолжение да се потсетиме на огромниот летен хит на Сања „Срце  балканско“.

 

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button