Реклама
Наши ѕвезди

Елена на телевизија е убавица, а вака изгледа во живо – водителката од Сител во досега невидено издание

Елена, свесна ли си каква убавина носиш во себе – коментар што би израдувал секоја дама

Реклама

Еве како нашата позната водителка изгледа кога не е пред камерите, далеку од светлото на рефлекторите

Водителката Елена Стојановска-Јанковска важи за една од нашие најубави и најуспешни ТВ лица.

Кога и да се појави на малите екрани, таа привлекува внимание со својот природен шарм и прекрасна насмевка, а оние што ја познаваат за водителката велат дека е една од најпријатните и најпозитивните личности што ги запознале во животот.

Маркетинг

Фото: Инстаграм/ Елена Стојановска-Јанковска

Секогаш насмеана и расположена секое нејзино појавување не може да помине незабележано, а впрочем тоа е така и на социјалните мрежи каде оваа прекрасна млада дама плени со својата убавина.

Маркетинг

Фото: Инстаграм/ Елена Стојановска-Јанковска

Таа со секоја своја фотографија предизвикува бројни реакции, па така беше и сега кога покажа како изгледа далеку од камерите.

Фото: Инстаграм/ Елена Стојановска-Јанковска

Имено, Елена позираше во Лазарополе, во издание во какво ретко ја гледаме, но и во поприлично интересно друштво.

„Мене стварно никој ништо не ми смее! Дами и господа, моите чувари Бистра и Буцо“, напиша Елена под фотографиите на Инстаграм, воодушевувајќи ги сите со прекрасната идила, но и со шарпланинците покрај кои водителката блескаше од среќа.

Фото: Инстаграм/ Елена Стојановска-Јанковска

„Девојко, свесна ли си каква убавина носиш“, „Прекрасна“ беа само некои од коментарите што таа ги доби.

Како Елена изгледаше во ова свое издание, погледнете во продолжение…

Фото: Инстаграм/ Елена Стојановска-Јанковска

Фото: Инстаграм/ Елена Стојановска-Јанковска

Фото: Инстаграм/ Елена Стојановска-Јанковска

Фото: Инстаграм/ Елена Стојановска-Јанковска

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button