Реклама
Наши ѕвезди

Една од најнадарените македонски пејачки покажа што поседува – нема да може да го тргнете погледот

Македонската пејачка ги покажа бујните облини.

Реклама

Ноне ужива за сите пари во рајот на земјата.

Иако беше ултра популарна во Македонија и нејзината музичка кариера одеше само во нагорна линија,  Нона Неделковска одлучи шоу-бизнисот да го замени со крстарење, однсоно со работа на брод.

ФОТО: Инстаграм / Ноне Неделковска

Пред 12 години амина во Америка и почна да го живее својот сон.

Маркетинг

Со текот на годините напредуваше и во таа професија, а според она што може да се види од објавите на нејзините социјални мрежи, Ноне денес ужива буквално секој ден.

Маркетинг
ФОТО: Инстаграм / Ноне Неделковска

Иако често доаѓа во својот роден Велес, сепак воопшто не сака да биде дел од естрадата и не се појавува ниту на емисии и не дава никакви интервјуа.

На Инстаграм е активна и таму нејзината публика може да следи каде е и што прави.

ФОТО: Инстаграм / Ноне Неделковска

Буквално секоја недела е во различна земја, а ги има посетено и најубавите места во светот.

Деновиве ужива на плажа во Италија од каде што сподели видеа и фотографии.

Отсекогаш важеше за една од најатрактивните жени на нашата естрада, која може да се пофали со бујни облини, па токму затоа кога припадниците на посилниот пол, па и жените не можат очи да тргнат од неа кога ќе се распостели на плажа.

ФОТО: Инстаграм / Ноне Неделковска

ФОТО: Инстаграм / Ноне Неделковска

ФОТО: Инстаграм / Ноне Неделковска

ФОТО: Инстаграм / Ноне Неделковска

ФОТО: Инстаграм / Ноне Неделковска

ФОТО: Инстаграм / Ноне Неделковска

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button