Наши ѕвезди

Едвај ги скроти бујните облини – убавата Македонка мами ВОЗДИШКИ кај и да се појави

Сите очи беа вперени на плажа во оваа македонска убавина.

Александра во ново заводливо издание ги воодушеви своите фанови.

Многумина ја нарекуваат македонската Анџелина Џоли, а едно е сигурно, со својата убавина никој не остава рамнодушен.

ФОТО: Инстаграм / Александра Накова

Некогашната манекенка Александра Накова голема популарност стекна со своео учество во „Танц со ѕвездите“ и „Преживеан“.

Иако природно беше вистинска убавица, Александра сепак направи неколку корекции на својот изглед.

ФОТО: Инстаграм / Александра Накова

Таа денес изгледа фантастично и не пропушта прилика да се пофали со облините и вајаното тело.

Ужива во својата кожа, па воопшто нема проблем да покаже малку повеќе голотија на социјалните мрежи.

Активна е и на социјалните мрежи, каде често знае да сподели фотографии и од своето секојдневие.

ФОТО: Инстаграм / Александра Накова

Она што за неа се знае е тоа дека од бракот со кошаркарот Никола Гајдаџиев ја има ќерката Леа.

Летната сезона за Александра и Леа веќе започна, па тие две заедно заминаа на одмор.

ФОТО: Инстаграм / Александра Накова

Александра оттаму сподели фотографии кои буквално ќе им го завртат умот на мажите.

Минијатурното бикини и огромното деколте ги остави сите без зборови.

Погледнете:

ФОТО: Инстаграм / Александра Накова

ФОТО: Инстаграм / Александра Накова

ФОТО: Инстаграм / Александра Накова

ФОТО: Инстаграм / Александра Накова

ФОТО: Инстаграм / Александра Накова

ФОТО: Инстаграм / Александра Накова

ФОТО: Инстаграм / Александра Накова

ФОТО: Инстаграм / Александра Накова

ФОТО: Инстаграм / Александра Накова

ФОТО: Инстаграм / Александра Накова

ФОТО: Инстаграм / Александра Накова

ФОТО: Инстаграм / Александра Накова

ФОТО: Инстаграм / Александра Накова

ФОТО: Инстаграм / Александра Накова

ФОТО: Инстаграм / Александра Накова

Маркетинг

Поврзано

Back to top button