Трендови

Еве што ќе носат Македонките оваа есен – штикли кои се идеални за НОВОГОДИШНИТЕ ПРАЗНИЦИ, но и за вечерните лудории!

Во мода се ексцентрични, но и елегантни високи потпетици…

Зара

Во прашање е дамски модел кој не освои на прв поглед и кој може да се најде во две неодоливи нијанси, црна и во циклама, а посебно се „шизички“ заради впечатливите цветови направени од текстил со кои се „зачинети“ во предниот дел.

И покрај тоа што класичните црни салонки ни се омилени, секоја од нас треба да има и некој посебен, повпечатлив модел во своите плакари.

И додека минатата сезона во мода беа оние со каменчиња, бисери и кристали, оваа година вистински хит се нивните верзии со пердуви или цветови од текстил, а во продолжение е видите токму еден тков модел што го пронајдовме меѓу новитетите на официјалната страница на Зара.

Зара

Во прашање е дамски модел кој не освои на прв поглед и кој може да се најде во две неодоливи нијанси, црна и во циклама, а посебно се „шизички“ заради впечатливите цветови направени од текстил со кои се „зачинети“.

Зара
Зара

Изгледаат префинето и поприлично дамски, а во нив ќе го украдете вниманието каде и да се појавите.

Зара

Можете да ги носите и за претстојните новогодишни и божиќни празници, а на официјалната интернет страница на брендот чинат 4590 денари.

Зара
Зара

Па доколку ви се допаѓаат не треба премногу да чекате, бидејќи лесно може да се случи нешто вакво брзо да го снема од полиците.

Зара
Зара

Во продолжение погледнете уште неколку модели на чевли и чизмички што ги избравме од новата колекција на Зара

Зара
Зара

 

Маркетинг

Поврзано

Back to top button