Реклама
Новости

Еве што се наоѓа во пакетот што Мелина го испрати во луксузната вила од која се исели по разводот од Харис

Мелина имаше посебна причина за ова

Реклама

Ова беше посебен ден за целото семејството

Мелина и покрај тоа што повеќе не живее во луксузната вила на Харис Џиновиќ, таа неодамна испрати пакет на оваа адреса.

Таа откако го напушти Харис се исели од нивната заедничка луксузна вила во која остана да живее познатиот фолк-пејач.

Маркетинг

И бидејќи нивната ќерка Џина Џиновиќ, која остана со Харис, неодамна славеше роденден, Мелина на адресата на вилата во која повеќе не живее испрати подарок – пакет во кој беше спакувана мала тортичка со која што ја изненади својата наследничка.

Маркетинг
Фото: Инстаграм/ Џина Џиновиќ

Нејзината ќерка веднаш се пофали со подарокот, па ја фотографираше и со објавата го напиша следниов коментар.

Фото: Инстаграм/ Џина Џиновиќ

„Чао, посакувани килограми“, напиша ќерката на Харис и Мелина и се пофали со изненадувањето што го доби од својата мајка, а истовремено го означи и Инстаграм профилот на нејзината модна куќа.

Фото: Инстаграм/ Џина Џиновиќ

Потсетуваме, Харис неодамна откри дека неговата, сега веќе поранешна сопруга, Мелина го напуштила пред повеќе од година дена, а денес тие се главна тема откако Мелина влезе во нејзиниот поранешен семеен дом, по што пејачот веднаш повика полиција.

Фото: Инстаграм/ Џина Џиновиќ

Мелина по доаѓањето на полицијата ја напушти куќата, а на Харис му беше одземен пиштолот за кој што има дозвола.

Фото: Инстаграм/ Џина Џиновиќ

Повеќе за ова прочитајте тука...

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button