Еве што изјави Цеца откако дозна дали ќе добие внука или внук

Светлана Цеца Ражнатовиќ откако дозна дека Богдана носи машко дете, за изјави дека не и е важно каков пол ќе биде детето.

„Апсолутно ми е сеедно каков пол ќе биде, само да е живо и здраво“, изјави Цеца за курир.

Како што објави весникот Блиц, Вељко соопшти дека тој и Богдана се согласиле нивниот син да се вика Жељко.

Да потсетиме, синот на Цеца во неделата рипна во тавче и се омажи за неговата девојка Богдана Родиќ. На гламурозната свадба присуствуваа околу 500 гости меѓу кои имаше многубројни пријатели, членови на семејството, но и многу познати личности од светот на шоубизнисот.

Facebook Comments
(Visited 9.022 times, 1 visits today)