Реклама
Наши ѕвезди

Еве со кого Лила си уживкаше на песочната плажа – водителката го истакна својот шарм на максимум

Неодоливиот шарм на нашата позната водителка

Реклама

Шармантната водителка на „Сé или нешто“ објави неколку фотографии направени на плажа кај нашиот јужен сосед.

Водителката Лила Филиповска овој викенд уживаше во убавото пролетно време на една од најубавите плажи во Грција.

Таа на својот профил на Инстаграм објави неколку фотки направени на ова место, а откри и со кого си ги полни батериите.

Маркетинг

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Имено таа е заедно со уште двајца свои колеги од Сител, а се фотографираа во еден ресторан на песочната плажа.

Маркетинг

Лила која важи за една од нашите најубави и најпосакувани водителки и заради која многумина радо поминуваат време пред малите екрани за да ја гледаат во емисиите што ги води, овој пат и покрај тоа што не беше во костим за капење повторно ги воодушеви сите.

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Фотографијата на која таа позира седната на столче на плажа, во кожно кусо здолниште и со боси нозе, посебно провлече внимание и ги воодушеви нејзините фанови, па со неа Лила освои голем број лајкови, а сите коментираа дека изгледа прекрасно.

„Прекрасна жена“, „Те сакам жено“, „Срце, најубава си“, беа само некои од коментарите на нејзините фанови.

Како Лила изгледше во ова издание, погледнете во продолжение….

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button