Реклама
Новости

Еве со кого Душко Тошиќ ужива во Дубаи – Карлеуша прва КОМЕНТИРАШЕ ПОД НЕЈЗИНАТА фотографија

Конечно откриено со кого Душко Тошиќ го минува времето на една од најлуксузните дестинации на светот

Реклама

Поранешниот фудбалер ги воодушеви сите

Поранешниот фудбалер Душко Тошиќ неодамна објави фотографија и откри дека се наоѓа во Дубаи.

Веќе и врапчињата на гранките знаат дека оваа дестинација и е омилена на неговата сопруга Јелена со која што тој не е во добри односи.

Маркетинг

Сепак, поранешниот фудбалер не е со неа на ова луксузна дестинација, а одговорот на прашањето со кого заминал да ужива во овој период од годината на ова прекрасно место, го даде неговата ќерка.

Маркетинг
Фото: Инстаграм

Имено, Ника на својот Инстаграм објави неколку фотографии направени во пустината откривајќи дека е со својот татко.

Фото: Инстаграм

Од нејзината објава многумина заклучија дека Душко заминал во Дубаи со своите ќерки, а нивната мајка останала дома.

Фото: Инстаграм

Имено, Јелена Карлеуша деновиве имаше спектакуларен настап во Белград, но и жестока расправија со Едита Арадиновиќ.

Фото: Инстаграм

И додека Карлеуша ги полни салите, но и медиумите со својата појава, останатиот дел од семејството ги полни батериите.

Фото: Инстаграм

„Ангелот на мама“, напиша Јелена под фотографијата.

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button