Реклама
Стил

Еве кој ја гушка Лила во диско полно со народ – исплива фотографија од која може да ви застане здивот

Покрај бруталниот изглед, популарната водителка внимание привлече и со уште еден детаљ

Реклама

Ги воодушеви сите

Популарната водителка Лила Филиповска овој викенд си помина лудо и незаборавно со своите блиски пријателки.

Тоа можевме да го видиме и од нејзиниот Инстаграм каде сподели неколку снимки од една забава, а внимание привлече и металик комбинацијата што ја носеше за оваа пригода.

Маркетинг

Имено, убавата водителка за овој посебен настан избра кус фустан во металик нијанса со кој никого не остави рамнодушен.

Маркетинг
Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Покрај доброто издание, Лила зрачеше и со својата позитивна енергија, а како сето тоа изгледаше, погледнете во продолжение…

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Лила и нејзината колешка Биг Мама

Тесниот фустан што го носеше ги истакна нејзините бујни атрибути во преден план, а оние што беа во близина не го тргаа погледот.

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Па, дали ви се допаѓа ова издание на Лила?

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button