Еве колку просечни македонски плати издвои Агнеса Органџиева за ЛУКСУЗНАТА чанта – ќе се шокиpaте од цената на овој модел

Агнеса Органџиева во уште едно глам издание

Фото: Инстаграм/ Агнеса Органџиева

Познатата инфлуенсерка објави нова фотографија со која ги воодушеви своите фанови на социјалните мрежи.

Агнеса овој пат позираше со ранец од познатиот моден бренд кој им е омилен на многу дами.

Шармантната русокоса луксузниот ранец го носеше со преубав цветен фустан во жолта нијанса и впечатлива шминка со која никого не остави рамнодушен.

Фото: Инстаграм/ Агнеса Органџиева

Во прашање е чанта од еден од пмилените бендови н Агнеса од кој има неколку модели во своите плкари.

Фото: Инстаграм/ Агнеса Органџиева

Овој гламурозен ранец на некои интернет продавници се продава по цена од речиси пет илјади долари (види ја сликата што следува), а преставува совршен спој на старите и новите модели, посебно заради зланиот синџир и препознатливото лого на популарниот светски бренд.

Фото: leprix.com

Ранецот е голем и во него без проблем може да го собере вашиот лаптоп, но и сите останати работи што ви се потребни.

Погледнете уште неколку шик изданија на познатата инфлунескерка…

Фото: Инстаграм/ Агнеса Органџиева

Фото: Инстаграм/ Агнеса Органџиева

Фото: Инстаграм/ Агнеса Органџиева

Фото: Инстаграм/ Агнеса Органџиева

Фото: Инстаграм/ Агнеса Органџиева

Фото: Инстаграм/ Агнеса Органџиева

Фото: Инстаграм/ Агнеса Органџиева

Фото: Инстаграм/ Агнеса Органџиева

Фото: Инстаграм/ Агнеса Органџиева

Фото: Инстаграм/ Агнеса Органџиева

Фото: Инстаграм/ Агнеса Органџиева

Фото: Инстаграм/ Агнеса Органџиева

Фото: Инстаграм/ Агнеса Органџиева

Фото: Инстаграм/ Агнеса Органџиева

Фото: Инстаграм/ Агнеса Органџиева

Фото: Инстаграм/ Агнеса Органџиева

Фото: Инстаграм/ Агнеса Органџиева

Фото: Инстаграм/ Агнеса Органџиева

Фото: Инстаграм/ Агнеса Органџиева

Фото: Инстаграм/ Агнеса Органџиева

Фото: Инстаграм/ Агнеса Органџиева
(Visited 2.871 times, 1 visits today)