Реклама
Наши ѕвезди

Еве како ќе изгледа луксузната вила на Џамбазов со НЕВЕРОЈАТЕН ПОГЛЕД од милион долари (фото)

Џамбазов гради преубава вила покрај Дојранското езеро

Реклама

Наскоро ќе го земе и клучот во рацете!

Познатиот македонски шоумен, актер, музичар и писател Игор Џамбазов гради преубава вила во Дојран.

Неговиот нов дом на неговото омилено место во Македонија наскоро ќе биде готов, што може да се види и од најновата објава.

Маркетинг

Имено, Џамбазов на својот профил на социјалните мрежи покажа како ќе изгледа куќата, но и преубавиот поглед на Дојранското езерото.

Маркетинг
Фото: Инстаграм/ Игор Џамбазов

Куќата ќе биде просторна, со огромни прозори, така што погледот кон езерото ќе вреди милион долари.

Фото: Инстаграм/ Игор Џамбазов

Од снимката што ја објави можеме да видиме дека работите полека се доведуваат до самиот крај, а вилата веќе изгледа луксузно.

Фото: Инстаграм/ Игор Џамбазов

Повеќе од сигурни сме дека Игор ќе ужива за сите при на ова место, а од неговите објави можеме да видиме колку е среќен.

Фото: Инстаграм/ Игор Џамбазов

Тој е пресреќен и одвај чека да го земе клучот во рацете, па веруваме дека и вселувањето би можело брзо да се случи.

Фото: Инстаграм/ Игор Џамбазов

А кој и не би бил толку среќен кога станува збор за една ваква градба и тоа со еден од најубавите погледи во Македонија?! Па, нека му е честито на нашиот познат актер и му посакуваме со мерак и што побрзо да се всели во својот нов дом…

Фото: Инстаграм/ Игор Џамбазов

Фото: Инстаграм/ Игор Џамбазов

Фото: Инстаграм/ Игор Џамбазов

Фото: Инстаграм/ Игор Џамбазов

Фото: Инстаграм/ Игор Џамбазов

Фото: Инстаграм/ Игор Џамбазов

Фото: Инстаграм/ Игор Џамбазов

Фото: Инстаграм/ Игор Џамбазов

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button