TV

Еве како ќерката на Цеца ужива со пријателките на Ибица – „гори“ интернетот од овие провоктивни снимки

Анастасија повторно во центарот на вниманието

Реклама
Реклама

И Ема Радујко е со нив

Младата пејачка овој пат сподели видео како лудува со неколку пријателки, но и со сестрата на својот сопруг.

Како сето тоа изгледаше, погледнете во видеото…

Маркетинг

Потсетуваме, пред неколку дена и мајката на Анастасија, Цеца Ражнатовиќ го сруши интернетот со бикини фотографии.

Повеќе за ова прочитајте тука

Маркетинг

 

 

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button