Реклама
Стил

Еве како Јелена Карлеуша го запали интернетот – балканската дива им одржа лекција на сите

Што и да облече, изгледа неверојатно

Реклама

Неверојатно издание на пејачката

Јелена Карлеуша на социјалната мрежа Инстаграм, каде ја следи преку два и пол милиони фанови, објави неколку фотографии со кои никого не остави рамнодушен и предизвикувајќи лавина од реакции.

Имено, балканската поп-дива позираше во црвен фустан во кој изгледаше како да се во прашање сцени од некој холивудски филм.

Маркетинг

Во прашање е фустан од Ив Сен Лорен, кој како да беше специјално за неа сошиен, а потоа објави уште едно издание.

Маркетинг
Инстаграм/ Јелена Карлеуша

Но овој пат наместо црвен, таа носеше бел фустан во кој изгледаше како Мерилин Монро и повторно ги воодушеви сите.

Инстаграм/ Јелена Карлеуша

Инстаграм/ Јелена Карлеуша

Инстаграм/ Јелена Карлеуша

Како популарата српска пејачка изгледаше во ова издание, инспирирано од гламурот на стариот Холивуд, но и во фаталното црвено издание погледнете во продолжение…

Инстаграм/ Јелена Карлеуша

Инстаграм/ Јелена Карлеуша

Инстаграм/ Јелена Карлеуша

Инстаграм/ Јелена Карлеуша

Инстаграм/ Јелена Карлеуша

Па, кое од овие две изданија на Карлеуша ви се допаѓа повеќе:

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button