Реклама
Новости

Еве како Цеца се збогуваше од малото девојче што беше усмртено и свирепо фрлено на депонија (фото)

Тага до небото

Реклама

Трагична вест од соседството што ги потресе сите

И пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ се огласи по трагичниот случај што го потресе целиот Балкан.

Таа од убиеното мало девојче се збогуваше со тажна порака што ја сподели на својот профил на Инстаграм.

Маркетинг

Имено, Цеца објави црно-бела фотографија на која е девојчето, а на која напиша, „Ангелу, почивај во мир“. и додаде скршено срце.

Маркетинг
Фото: Социјални мрежи

Покрај Цеца скршени од болка се огласија и многу други познати личности, а една од нив е и нашата пејачка Славица Ангелова.

Фото: Социјални мрежи

И таа сподел црно-бела фотографија на која е малата Данка со врзана коса во опавче, а преку која напиша:

„Почивај во мир, мало ангелче“, сподели Славица.

Фото: Социјални мрежи

Потсетуваме, полицијата во Србија ги уапси С.Ј. (50) и Д.Д (50), и двајцата од Бор, заради сомнеж дека ја убиле двегодишната Данка Илиќ.

Фото: Социјални мрежи

Осомничените целосно признале дека го извршиле овој злочин, по што започна пребарувањето на теренот за да го најде телото.

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button