Еве како Цеца изгледала како бебе, но и неколку нови ПРЕСЛАТКИ И НЕОДОЛИВИ моменти со Жељко – ќе се воодушевите!

Малкумина знаат како Цеца изгледала како мала

Фото: Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ

Светлана Цеца Ражнатовиќ важи за една од најпознатите и најплатените пејачки на балканската естрада.

Таа со години е присутна на сцената, но досега малкумина имале прилика да видат како таа изгледала како малечка.

На следната фотографија популарната фолк дива е во прегратките на својот татко Слободан и мајката Мирјана

Еве како таа изгледа како бебе:

Фото: Инстаграм/ ЕстрадниМузичкиВремеплов

Инаку покрај оваа фотографија која неодамна исплови на социјалните мрежи, познатата фолк пејачка со своите фанови сподели на Инстаграм и неколку преслатки фотографии од својот син Вељко и малиот Жељко.

Фото: Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ

На фотографиите нејзиниот син Вељко и внукот Жељко се гледаат во очи, додека заедно уживаат легнати во креветот

Цеца фотографиите ги сподели само со неколку срценца, а фановите воодушевени коментираа малиот дека многу личи на својот дедо.

Фото: Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ

Инаку, гордата баба редовно споделува фотографии и видеа од кои можеме да видиме како ужива со својот внук.

Фото: Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ

Таа неодамна се врати од Кипар, каде има своја вила, а каде на гости и беше и внукот со неговата мама, Богдана Ражнатовиќ.

Фото: Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ

Цеца и нејзината снаа Богдана тогаш и двете на социјалните мрежи објавија преслатки моменти со малиот Жељко додека тој уживаше во своето прво бањање во топлото море.

Фото: Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ
Фото: Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ
Фото: Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ
Фото: Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ
Фото: Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ
Фото: Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ
Фото: Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ
Фото: Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ
Фото: Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ
Фото: Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ
Фото: Инстаграм/ Богдана Ражнатовиќ
Фото: Инстаграм/ Богдана Ражнатовиќ
(Visited 284 times, 1 visits today)