Реклама
Наши ѕвездиСтил

Еве како познатата скопјанка му го помати умот на народот – коментари фрчат, им покажа на сите колку е згодна

Во тесниот фустан на сите им покажа колку е згодна, ова е едно од нејзините најдобри изданија

Реклама

Познатата инфлуенсерка покажа колку е згодна

Инфлуенсерката Агнеса Органџиева веќе неколку години е дел од јавната сцена и успешно ја гради својата кариера.

Нејзиниот Инстаграм профил обилува со најразлични фотографии, но сепак оние на кои ги прикажува своите модни комбинации отсекогаш привлекувале најмногу внимание кај нејзините фанови.

Маркетинг

Досега сме имале прилика да ја видиме во најразлични изданија, но Агнеса со својот стил секогаш успева одново и одново да ги воодушеви, а така беше и со нејзиното последно издание што го објави.

Маркетинг
Инстаграм/ Агнеса Органџиева

Имено, таа на својот Инстаграм сподели неколку снимки со кои и овој пат никого не остави рамнодушен.

Инстаграм/ Агнеса Органџиева

Позираше во тесен бел фустан со кој го истакна своето витко тело, а многумина коментира дека никогаш не изгледала поубаво.

Инстаграм/ Агнеса Органџиева

Дама која знае како да привлече внимание

Фустанот што го носеше беше со отвори во пределот на половината, така што Агнеса го истакна својот рамен стомак.

Инстаграм/ Агнеса Органџиева

Под отворите се гледаа и нејзините тетоважи, а Агнеса целото издание го зачини со црвен кармин и нејзината долга руса коса.

Инстаграм/ Агнеса Органџиева

Во продолжение погледнете уште неколку изданија на оваа наша позната дама меѓу кои ќе видите уште една комбинација на Агнеса со истиот фустан, но во малку поразлично издание..

Инстаграм/ Агнеса Органџиева

Инстаграм/ Агнеса Органџиева

Инстаграм/ Агнеса Органџиева

Инстаграм/ Агнеса Органџиева

Инстаграм/ Агнеса Органџиева

 

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button