Реклама
Наши ѕвезди

Еве како познатата скопјанка вози ролери низ градот – тесните хеланки во центарот на вниманието

Агнеса со својот стајлинг привлече големо внимание, па нема некој што не се сврте по неа на улица.

Реклама

И покрај бројните обврски, оваа наша русокоса дама секогаш наоѓа време да се посвети на самата себеси и на своето здравје.

Познатата скопјанка Агнеса Органџиева покрај напорната работа што ја работи, таа е поприлично зафатена и околу своето „инфлуенсерство“.

Но и покај своите бројни обврски таа секогаш наоѓа време и за себе, без разлика дали се тоа козметички третмани или теретана.

Маркетинг

Но покрај тренинзите на затворено, Агенса реши да го искористи убавото сончево време и да биде физички активна на отворено, а сега покажа и како изгледа кога го прави тоа.

Маркетинг
Фото: Инстаграм/ Агнеса Органџиева

Имено, Органџиева покажа дека еден од омилените тренинзи во последно време и е возење ролери низ градот.

Фото: Инстаграм/ Агнеса Органџиева

Облечена во хеланки и спортска маичка во сина боја Агнеса го искористи убавото време за да се повози низ Скопје, а повеќе од сигурни сме дека нема некој што нема да се сврти кога една вака згодна дама на ролери ќе „пролета“ покрај него.

Фото: Инстаграм/ Агнеса Органџиева

Хеланките што ги носеше го истакнаа нејзиното женствено тело, додека маичката со прерамки само го „зачини“ целото издание.

Како оваа русокоса убавица изгледаше додека се потеше со ролерите низ градот, но и уште едно нејзино издание во хеланки, но во црна боја и кое можете да го позајмите за свечени пригоди и да блеснете како холивудските диви, погледнете во продолжение…

Фото: Инстаграм/ Агнеса Органџиева

Фото: Инстаграм/ Агнеса Органџиева

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button