Реклама
Новости

Еве како познатата водителка од „Ѕвездите на Гранд“ и во седмиот месец од бременоста си блеска (фото)

Ги покажа долгите нозе и трудничкиот стомак

Реклама

Водителката ги израдува своите обожаватели

Познатата водителка од „Ѕвездите на Гранд“, Сања Кужет, и откако се повлече од сцената привлекува внимание.

Имено, таа во јануари откри дека е во блажена состојба, а потоа во четвртиот месец од бременоста и дека заминува на боледување.

Маркетинг

Таа сега е веќе во поодмината бременост, па нејзиното најново издание пријатно ги изненади нејзините верни обожаватели.

Маркетинг
Фото: Инстаграм/ Сања Кужет

Имено, една од најпознатите водителки на Балканот не ретко знае да ги почести своите обожаватели со фотографии или видеа, но дефинитивно ова беше една од нејзините најубави објави.

Фото: Инстаграм/ Сања Кужет

Шармантната водителка овој пат објави видео и покажа како изгледа во седмиот месец од бременоста, а многумина и порачаа дека во ова прекрасно издание изгледа поубаво од кога било досега.

Фото: Инстаграм/ Сања Кужет

Сања за оваа пригода носеше пролетно фустанче и цело време додека се снимаше не ја тргаше насмевката од лицето.

Фото: Инстаграм/ Сања Кужет

Следуваа бројни коментари на сметка на ова нејзино издание, а како сето тоа изгледаше, погледнете во продолжение…

Фото: Инстаграм/ Сања Кужет

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button