Реклама
Наши ѕвезди

Еве како нашите од Австралија ја дочекаа Гавазова – доларчиња летаат, пејачката никогаш посреќна

Пејачката ја започна турнејата во Австралија, па покажа и како се забавува со своите колеги

Реклама

Еве како ужива по настапот

Познатата фолк-пејачка Сузана Гавазова повторно направи лом со своето издание на социјалните мрежи.

Имено, пејачката објави снимка со која покажа како се забавува по еден настап во Австралија, а нејзиниот стајлинг ги остави сите без зборови.

Маркетинг

Популарната фолк-пејачка за оваа пригода беше облечена во црно од глава до пети, а кога почна да „меша“ со своето тело, виткајќи се покрај добрата музика и одличното друштво, ги воодушеви сите.

Маркетинг
Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

Таа видеото го сподели со песна од Слаткаристика, а во еден момент ја покажа и скапоцената чанта од Луј Витон.

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

Сепак, пејачката и овој пат со својата витка линија успеа да привлече внимание, но и да им ја распали фантазијата на мажите.

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

Потсетуваме, Сузана Гавазова пред неколку дена заедно со групата Молика и уште неколку свои колеги замина на турнеја во Австралија.

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

Таа објави и едно видео со кое покажа како ги забавува нашинците во оваа земја, додека во рацете држеше куп при.

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

Како Гавазова изгледаше и во ова издание, погледнете во продолжение…

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button