Реклама
Наши ѕвезди

Еве како нашата пејачка ужива по разводот со новиот љубовник – испливаа фотки што кажуваат сé

Тамара Тодевска објави неколку романтични фотографии, а тоа го направи и нејзиниот сакан

Реклама

Пејачката е пресреќна

Откако тој се појави во нејзиниот живот, пејачката Тамара Тодевска (38) ужива во секој момент поминат со него.

Нашата позната пејачка Тамара Тодевска повторно е среќна во љубовта, што можеме да видиме и од нејзиниот профил на Инстаграм.

Маркетинг

Имено, нејзината најнова објава на оваа социјална мрежа зборува токму за тоа, на која таа ужива покрај своето ново момче.

Маркетинг
Инстаграм/ Тамара Тодевска

Тие заедно се на патување во Мадрид, а заеднички фотографии објавија и двајцата, од кои на едната нивните лица се заокружени со срце.

Инстаграм/ Тамара Тодевска

Ова доволно зборува за тоа колку е силна нивната љубов, а во коментарите многумина им порачаа дека заедно изгледаат прекрасно.

Инстаграм/ Тамара Тодевска

Потсетуваме, Тодевска моментално е во емотивна врска со младиот скопски дизајнер и архитект Лука Радовиќ.

Инстаграм/ Тамара Тодевска

Таа неодамна се разведе од поранешниот кошаркар Александар Димитриевски – Мачка со кого беше седум години во брак.

Инстаграм/ Тамара Тодевска

Тамара од овој брак ги има децата Хана и Дарен, а со Мачка останаа во коректни односи и имаат нормална и здрава комуникација.

Инстаграм/ Тамара Тодевска

Нејзиното ново момче, Лука, ја поддржува Тамара во нејзините настапи, но има одличен однос и со нејзините деца.

Инстаграм/ Тамара Тодевска

Инстаграм/ Тамара Тодевска

Инстаграм/ Тамара Тодевска

Инстаграм/ Тамара Тодевска

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button