Реклама
Наши ѕвезди

Еве како Мартија од Куманово се поти додека вежба – еластична како балерина, убава како божица

Пејачката скокна во своите хеланки и правец – на вежбање!

Реклама

Решена е ова лето да изгледа совршено

Нашата млада поп-пејачка Мартија Станојковиќ изгледа неверојатно на своите фотографии што речиси секојдневно ги објавува на социјалните мрежи, а сега покажа и како го одржува своето тело.

Имено, Мартија објави сет фотографии и покажа што се прави во теретана, откривајќи како се грижи за својот изглед.

Маркетинг

Облечена во хеланки и спортски градник некогашната Пинк ѕвездичка се фотографираше во најразлични пози, покажувајќи како изгледа дел од нејзиниот тренинг, но истовремено давајќи им мотивација и на другите да ги засукаат ракавите и да почнат на време со вежбање доколку сакаат преку летните месеци да бидат во топ форма.

Маркетинг
Инстаграм/ Мартија Станојковиќ

А тоа дека Мартија и сега изгледа беспрекорно, сведочат и другите нејзините објави на социјалните мрежи.

Инстаграм/ Мартија Станојковиќ

Некои од нив погледнете во продолжение…

Инстаграм/ Мартија Станојковиќ

Инстаграм/ Мартија Станојковиќ

Инстаграм/ Мартија Станојковиќ

Инстаграм/ Мартија Станојковиќ

Инстаграм/ Мартија Станојковиќ

Инстаграм/ Мартија Станојковиќ

Инстаграм/ Мартија Станојковиќ

 

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button