Реклама
Стил

Еве како Македонка ужива за сите пари на Малдивите – фотографиите се рај за очи, ќе се воодушевите

Вистински рај, како за очи така и за душа

Реклама

Ужива за сите пари

Мултиталентираната Ивана Наскова замина на заслужен одмор и од таму објави серија фотографии и снимки.

Шармантната водителка и писателка, позната и по своите стендап настапи, активна е и на социјалните мрежи.

Маркетинг

Таа сега на својот профил на Инстаграм сподели неколку објави со кои што ги воодушеви своите верни фанови.

Маркетинг

Посебно со оние на кои позира во костими за капење, а во преден план е нејзиното занесно женско тело.

Како Ивана изгледа и во ова свое издание и како ужива во одморот од соништата, погледнете од фотките во продолжение…

Потсетуваме, Ивана во една пригода за Гламур магазин откри како се одржува во форма и кои се нејзините ритуали за убавина.

„Тајната е во тоа што немам нервози. Немам маж и деца, па не стареам и спијам колку што сакам“, изјави тогаш во свој стил таа.

„Шега на страна, благодарам за убавите зборови. Во принцип гледам да се хранам здраво, не сум љубител на месо и ретко го јадам, па зеленчук и овошје се нешто најзастапено на моето мени“.

„Пијам многу вода и редовно трчам што мислам дека е број 1 причина за да се чувствувате енергично, среќно и релаксирано“, додаде тогаш Ивана.

Целото интервју со Ивана прочитајте го тука….

Повеќе фотографии од Ивана погледнете тука >>

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button