Еве како изгледа одблиску раскошната вила на Цеца на Кипар и најромантичното место на кое ужива со Богдан (фото)

Пејачката неодамна замина со своето момче на Кипар, каде таа го користи секој момент да си ги наполни батериите.

Фото: Инстаграм/ Богдан Срејовиќ

Цеца Ражнатовиќ и нејзиното момче Богдан Срејовиќ одлично си поминуваат на убавото време на оваа дестинација.

Познатата пејачка има луксузна вила на ова место кое за неа преставува вистинска оаза на мирот.

Цеца овој пат ужива со своето момче, а со нив е и нејзината сестра Лидија Оцокољиќ со која пејачката е неразделна.

Фото: Инстаграм/ Богдан Срејовиќ

Откако ги спакуваа куферите и пристигнаа во Аја Напа, момчето на Цеца веднаш се пофали со преубавата глетка од вилата.

Фото: Инстаграм/ Богдан Срејовиќ

Имено, луксузната куќа се наоѓа на самата плажа, а во големиот двор имаат голем базен кој и сега е полн со вода.

Фото: Принтскрин

Куќата се простира на 500 квадратни метри и има фасада на која доминира бела боја, типично за градбите покрај море.

Фото: Принтскрин

Пред базенот има голема тераса од која се пружа прекрасна глетка на морето и кое на пејачката и преставува омилено место на кое што сега ужива со својот сакан.

Фото: Инстаграм

Фото: Инстаграм/ Богдан Срејовиќ

 

Фото: Инстаграм/ Богдан Срејовиќ

Фото: Инстаграм/ Богдан Срејовиќ

Фото: Принтскрин

Фото: Принтскрин

Фото: Инстаграм/ Богдан Срејовиќ

Фото: Инстаграм/ Богдан Срејовиќ

Фото: Инстаграм/ Богдан Срејовиќ

Фото: Инстаграм/ Богдан Срејовиќ

Фото: Инстаграм/ Богдан Срејовиќ

Фото: Инстаграм/ Богдан Срејовиќ

Фото: Инстаграм/ Богдан Срејовиќ

Фото: Инстаграм/ Богдан Срејовиќ

Фото: Принтскрин/ Папарацо лов

Фото: Инстаграм/ Богдан Срејовиќ

Фото: Инстаграм/ Богдан Срејовиќ
(Visited 1.908 times, 1 visits today)