Реклама
Наши ѕвезди

Еве како изгледа кога една од најубавите македонски водителки ќе ги облече своите омилени бикини

Ведрана има тело на божица, ги остава сите без здив

Реклама

Нашата позната водителка иако често објавува фотографии, ретко имаме прилика да ја видиме во вакви провокативни изданија.

Но кога е го направи тоа, никој не може да остане имун…

Водителката Ведрана Ѓорѓевиќ важи за една од најубавите и најзгодните жени меѓу нашите познати дами.

Маркетинг

Таа пред неколку месеци се вери за својот сакан Андрија Антиќ , кој е продуцент и ди-џеј попознат како Ендру Мелер, а новната егзотична веридба се случи на Занзибар.

Маркетинг
Инстаграм/ Ведрана Ѓорѓевиќ

Ведрана и тогаш објави неколку фотки на кои е во костими за капење кои никого не оставија рамнодушен, а тоа го направи и сега.

Инстаграм/ Ведрана Ѓорѓевиќ

Имено, познатата водителка на својот профил на Инстаграм неодамна објави неколку фотографии со кои ги запали „мрежите“.

Инстаграм/ Ведрана Ѓорѓевиќ

Таа се фотографираше во својот омилен костим за капење, истакнувајќи ја во преден план секоја линија на своето тело.

Инаку, згодната водителка немаме прилика често да ја гледаме во вакви изданија, па не е ни чудо што овие фотографии се уште предизвикуваат воздишки кај нејзините бројни обожаватели.

Инстаграм/ Ведрана Ѓорѓевиќ

„Презгодна“, „Убавина, рај за очи“, „Премногу убава“, „Фантастична убавица“, беа само некои од коментарите на сметка на водителката.

Инстаграм/ Ведрана Ѓорѓевиќ

Покрај тоа Ведрана ја покажа и тетоважата што ја има на грбот, но позираше и со ленена кошула која е совршен избор за плажа.

Инстаграм/ Ведрана Ѓорѓевиќ

„Да се биде едно со природата, значи да се биде едно со самите себеси“, напиша Ведрана под овие фотографии.

Инстаграм/ Ведрана Ѓорѓевиќ

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button