Реклама
Наши ѕвезди

Еве како изгледа како невеста водителката од Брза кујна – венчаницата е сон, поубава не сте виделе

Венчаница од милион долари

Реклама

Водителката Сања Савеска ги воодушеви сите

Познатата водителка на својот Инстагрм профил сподели снимка од еден настан за кој беше посебно облечена.

Станува збор за еден саем на венчаници на кој Сања се појави во преубав фустан со кој никого не остави рамнодушен.

Маркетинг

Водителката изгледаше како принцезите од бајките во ова свое издание, блескајќи со својата препознатлива насмевка во белата венчаница со корсет и раскошно здолниште кое што ги освои сите.

Маркетинг
Фото: Инстаграм/ Сања Савеска

Како оваа наша дама позната од малите екрани изгледаше додека се шеташе во венчаницата од милион долари и држејќи го кученцето во рацете, погледнете во продолжение…

Фото: Инстаграм/ Сања Савеска

Фото: Инстаграм/ Сања Савеска

Фото: Инстаграм/ Сања Савеска

Фото: Инстаграм/ Сања Савеска

Фото: Инстаграм/ Сања Савеска

Фото: Инстаграм/ Сања Савеска

Фото: Инстаграм/ Сања Савеска

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button