Еве како изгледа Ева Заева кога ќе стане од кревет, без шминка и во потполно природно издание

Во вакво издание ретко ја гледаме

Фото: Инстаграм/ Ева Заева

Внуката на премиерот на Македонија, Зоран Заев, младата струмичанка Ева Заева е мошне активна на социјалните мрежи каде редовно објавува интересни фотографии. Во повеќето случаи е тип-топ средена, со внимателно избрани модни парчиња, па многумина од нејзините обожаватели не знаат како изгледа пред да се дотера од глава до пети.

Сепак, таа реши да ги изненади своите следбеници на социјалните мрежи и сподели една фотографија на која е без грам шминка на своето лице.

ADVERTISEMENT

„Кафе прво“, напиша убавата Ева под фотографијата на која нема ни трошка шминка на лицето. Ова издание ги изненади нејзините следбеници, и тоа на потполно позитивен начин, а веруваме дека ќе се сложите и вие дека Ева е подеднакво убава и вака, во 100 % природно издание.

Фото: Инстаграм/ Ева Заева

Па, дали се согласувате со нас?

 

Facebook Comments
(Visited 1.531 times, 1 visits today)
Loading...