Реклама
Home Sweet HomeНаши ѕвезди

Еве како изгледа внатрешноста на станот во кој живее Органџиева – раскошни детали како од бајките

Целиот дом е украсен со интересни детали, па снимката што ја објави ги воодушеви нејзините следбеници...

Реклама

Инфлуенсерката Агнеса Органџиева никогаш никого не остава рамнодушен со своите објави на социјалните мрежи.

И кога не се во прашање нејзините модни приказни со кои ги инспирира жените, Агнеса знае како да привлече внимание и да ги изненади фановите со своите објави.

Впрочем така беше и сега кога Агенса објави неколку снимки од својот дом и покажа како изгледа нејзиниот раскошен стан.

Маркетинг

Фото: Инстаграм/ Агнеса Органџиева

Таа и претходно го има покажано станот во кој што живее со ќерките и нивните домашни миленици (види тука), а сега откри како е уреден дневниот престој и трпезаријата, но и скапоцените елементи со кои што го има укрено целиот простор.

Маркетинг

Богатата декорација навистина изгледа импозантно, а Агнеса покажа и како ужива со чаша бело вино, но не откривајќи кој и прави друштво.

Од она што можевме да видиме големиот телевизор стои на раскошно дизајниран долап, а на фотографиите се гледаат и како уживаат нејзините домашни миленици.

Фото: Инстаграм/ Агнеса Органџиева

Со интересен дизајн се и масата и фотелјите, како и мермерните детали кои го оплеменуваат целиот простор.

Фото: Инстаграм/ Агнеса Органџиева

Органџиева очигледно не штеди кога е ентериерот во прашање и сака впечатливи парчиња и материјали.

Како сето тоа изгледа, погледнете во продолжение…

Фото: Инстаграм/ Агнеса Органџиева

Фото: Инстаграм/ Агнеса Органџиева

Фото: Инстаграм/ Агнеса Органџиева

Фото: Инстаграм/ Агнеса Органџиева

Фото: Инстаграм/ Агнеса Органџиева

Фото: Инстаграм/ Агнеса Органџиева

Фото: Инстаграм/ Агнеса Органџиева

Фото: Инстаграм/ Агнеса Органџиева

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button