Реклама
Наши ѕвезди

Еве како изгледала во бременоста една од НАЈУБАВИТЕ АЛБАНКИ во Македонија, со трудничкото стомаче во преден план

Реклама

Познатата албанска пејачка се потсети на деновите кои се најубави за една жена.

Аделина Тахири е пејачка на албанска поп-музика, но доста е популарна и на македонската естрада.

Маркетинг

Освен убавиот глас таа има и стас и важи за една од најубавите пејачи во земјава.

Ужива во луксузот и речиси секогаш носи луксузна и брендирана облека и е средена од глава до петици.

Маркетинг
ФОТО: Инстаграм / Аделина Тахири

Поради нејзиниот егзотичен изглед слободно може да се каже дека потсетува на светските ѕвезди.

Во кратките Инстаграм приказни таа одговараше на прашања на своите фанови, а во една од објавите сподели фотографија додека беше во блажена состојба, односно бремена.

ФОТО: Инстаграм / Аделина Тахири

На фотографијата Аделина позира пред огледало, а во преден план е трудничкото стомаче во 9-ти месец од бременоста.

ФОТО: Инстаграм / Аделина Тахири

Аделина и нејзиниот сопруг Сержоја се неколку години во брак, а круна на нивната љубов е нивниот син Јон.

Ова е второ дете и втор брак за Серјожа. Тој од првиот брак има ќерка.

ФОТО: Инстаграм / Аделина Тахири

Аделина во едно интервју откри дека љубовта помеѓу неа и Сержоја се случила без да забележи.

Раскажа дека тој ја молел да одат на кафе речиси година ипол.

ФОТО: Инстаграм / Аделина Тахири

– Не дека јас се занесував, но само што излегов од врска и немав потреба да се запознавам со никој, раскажа минатата година пејачката.

ФОТО: Инстаграм / Аделина Тахири

Тие се вистински пример дека брак меѓу две личности од различна националност може извонредно да функционира.

ФОТО: Инстаграм / Аделина Тахири
ФОТО: Инстаграм / Аделина Тахири
ФОТО: Инстаграм / Аделина Тахири
ФОТО: Инстаграм / Аделина Тахири
ФОТО: Инстаграм / Аделина Тахири
ФОТО: Инстаграм / Аделина Тахири
ФОТО: Инстаграм / Аделина Тахири
ФОТО: Инстаграм / Аделина Тахири

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button