Еве како изгледаат помладите сестри на Марија Килибарда

Природната убавина нема цена

Фото: Инстаграм, Марија Килибарда

Марија Килибарда (39) важи за една од најубавите водителки во регионот, а на нејзината природна убавина многумина и завидуваат

Килибарда е познато ТВ лице кое зрачи со својата позитивна енергија и харизма кога е пред камерите, а слободното време обожава да го „троши“ со своите помлади сестри Јована и Оливера. Таа деновиве на Инстаграм сподели заедничка фотографија со која ги воодушеви фановите, а под неа доби дузина пофални зборови на сметка на нивниот изглед.

Фото: Инстаграм, Марија Килибарда

Но доколку се прашувате од кого сестрите ја наследиле својата природна убавина, грациозност и шарм на кој никој не може да остане рамнодушен, доволно е само да ја погледнете нивата мајка Жанета и сé ќе ви стане јасно.

Фото: Инстаграм, Марија Килибарда
Facebook Comments
(Visited 81 times, 1 visits today)