Еве како Ева Заева му го честиташе роденденот на саканиот – овие романтични фотографии ќе разнежат многумина

И преку социјалните мрежи му го честиташе роденденот

Момчето на Ева Заева, Душко Чифлиганец, го прослави својот роденден, а една од најубавите честитки ја доби од Ева Заева

Фото: Инстаграм/ Ева Заева

Таа на својот Инстаграм профил објави заеднички фотографии на која со сребрени балони му го честиташе роденденот на саканиот. Познатата струмичанка за оваа пригода носеше мало розово фустанче и елегантни високи потпетици, а интересно беше облечен и Душко.

Момчето на Ева носеше тренди сако во пастелна розова нијанса, бела кошула, темни панталони и бели патики.

Фото: Инстаграм/ Душко Чифлиганец

„Среќен роденден“ му напиша Ева во рамките на своите Инстаграм приказни на социјалните мрежи.

Тој веднаш падна во неговите прегратки, а како изгледаа можете да видите во продолжение.

Фото: Инстаграм/ Ева Заева
Фото: Инстаграм/ Ева Заева

Инаку, Ева и нејзиното момче Душко уживаат во својата љубов и постојано патуваат заедно, а на социјалните мрежи понекогаш знаат да споделат и некои од нивните заеднички романтични моменти.

Фото: Инстаграм/ Душко Чифлиганец

Од фотографиите можеме да видиме дека уживаат во моментите што ги минуваат заедно, а некои од нив погледнете во продолжение.

Фото: Инстаграм
Фото: Инстаграм
Фото: Инстаграм

Погледнете како изгледаше убавата двојка и на свадба кај еден нивен заеднички пријател.

Тие и двајцата се мошне познати на социјалните мрежи, каде Ева има околу 40.000 следбеници, а Душко речиси 10.000.

Facebook Comments
(Visited 8.890 times, 1 visits today)