Реклама
Наши ѕвездиСтил

Еве како беше облечена нашата позната водителка во манастирот Острог – овој детаљ е одличен и за плажа

Еве како беше облечена за посета на манастирот

Реклама

Водителката пријатно ги изненади сите со своите објави

Познатата водителка Ирена Спировска ги спакува куферите и замина на заслужен одмор во Црна Гора.

И откако објави неколку фотографии со кои покажа летна комбинација која е совршен избор за одмор, Ирена објави и неколку снимки што ги направи на едно од најволшебните места во Црна Гора.

Маркетинг

Станува збор за Манастирот Острог од каде Ирена објави неколку снимки со кои што ги воодушеви своите верни фанови.

Маркетинг
Инстаграм/ Ирена Спировска

Таа покажа и како беше облечена за ова место, а како изгледаше и што и остави најубав впечаток, погледнете во продолжение…

Инстаграм/ Ирена Спировска

Бела кошула како кафтан

Имено, Ирена која деновиве го прослави својот 50-ти роденден за оваа пригода избра долг црн фустан и бела кошула која е одличен избор за летните месеци, посебно додека сте на одмор.

Во плакарите сите имаме вакво парче, а не треба да заборавиме и дека белите кошули стојат одлично и со костим за капење.

Со нив ќе се заштитиме од сонцето, но и ќе добиеме одлична, шик и удобна комбинација за топлите тропски денови.

Инстаграм/ Ирена Спировска

Инстаграм/ Ирена Спировска

Инстаграм/ Ирена Спировска

Инстаграм/ Ирена Спировска

Во продолжение погледнете уште едно шик летно издание на Ирена од ова патување во Црна Гора…

Инстаграм/ Ирена Спировска

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button