Еве зошто Јелена Карлеуша е балканска модна кралица

Карлеуша во интересно издание се појави на снимањето на новите емисии на шоуто „Ѕваздите на Гранд“.

И бидејќи познатата дива пред само два дена на снимањето се појави во фустан од пердуви, со изразито длабоко деколте и боб фризура со шишки, а потоа со дога розова коса и потполно поинакво издание, овој пат повторно ги помести границите како што само таа знае и умее.

ADVERTISEMENT

Погледнете го во продолжение најновото издание на балканската модна кралица

А бидејќи сме на самиот почеток на новата сезона на „Ѕвездите на Гранд“, сигурни сме дека ЈК уште многу пати ќе не изненадува со нејзините несекојдневни комбинации.

Facebook Comments
(Visited 154 times, 1 visits today)
Loading...