Реклама
Новости

Еве зошто Цеца со ова издание шокираше многумина – фолкерката не штеди, ова е сон на секоја жена

Се прошета со гол стомак, фармерки и чанта од 3000 евра

Реклама

Ретко ја гледаме во вакво издание

Светлана Цеца Ражнатовиќ со едно од своите последни изданија со кое се појави во „Ѕвездите на Гранд“ ги освои сите.

Имено, популарната фолк-пејачка за оваа пригода избра тесни фармерки од познат бренд кои чинат преку 600 евра.

Маркетинг

Во прашање се ѕвонарки со низок струк со кои што познатата пејачка во преден план ја истакна својата тенка половина.

Маркетинг
Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ

Цеца целото издание го зачини со „Луј Витон“ чанта која на Инстаграм страницата „stylebyceca“ пишува дека изнесува 3000 евра, додека на нозете носеше високи потпетици од Кристијан Лобутин.

Фото: Инстаграм/ Лајфофцеца

Цеца со ова издание подоцна се појави и во студиото на Жељко Јоксимовиќ со кого работат на ова песна.

Кристијан Лобутин

Песната ќе се вика „Повеќе од среќа“, а договорот за овој дует иако паднал пред една година, тие дури сега ги вкрстија гласовите.

Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ

Потсетуваме, ова не е прв пат Цеца и Жељко да соработуваат.

Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ

Имено, Јоксимовиќ има пеено придружни вокали во еден од најголемите хитови на Цеца, „Убав грому мој“.

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button