Еве зошто убавата Словенка е ДАМА која НИКОГАШ не греши

По кој знае кој пат покажа дека е кралица меѓу првите дами

Меланија Трамп на говорот на Доналд Трамп во Вашингтон играше на сигурно – покрај црното сако од модната куча „Долче и Габана“ носеше здолниште со молив крој во иста нијанса и елегантни високи потпетици.

Што се однесува до фризурата, најпознатата прва дама овој пат носеше нежно виткани прамени, а целото издание го заокружи со дискретна шминка.

Па, дали ви се допаѓа ова деловно издание на убавата Словенка?

(Visited 149 times, 1 visits today)