Реклама
Наши ѕвезди

Еве зошто сите зборуваат за приватното видео на македонската пејачка – „гори“ интернетот

Многу помлади колешки можат да и' завидуваат на изгледот

Реклама

Пејачката ги запали „мрежите“ со едно од најпровокативните изданија со кое ги израдува сите свои фанови.

Познатата фолк-пејачка Сузана Гавазова објави провокативна снимка од салон за масажа и ги распамети своите фанови на Инстаграм.

Пејачката го покажа своето брутално тело и тоа во издание во какво досега фановите немале прилика да ја видат.

Маркетинг

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

Имено, Гавазова сподели снимка на која лежи на стол за масажа и само во црна долна облека, а потоа се снимаше и со маска на лицето.

Маркетинг

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

Пејачката со снимката покажа како навистина изгледа, но и дека е во топ форма и има тело за чиста десетка.

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

Познато е дека пејачката води сметка за својот изглед и дека може да се пофали со беспрекорна линија, па очигледно нема никаков проблем да позира во вакво издание и да ги изненади сите.

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

Таа објави и една фотографија во костим за капење…

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

Во продолжение погледнете и како изгледаше пред десетина години, кога беше невеста и се омажи за својот сопруг.

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

Таа во меѓувреме роди две ќерки, а како изгледаше и на почетокот од својата кариера, погледнете во продолжение…

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button