Реклама
Стил

Еве зошто сите зборуваат за ова издание на една од нашите најубави водителка – блесна во сиот свој сјај

Никогаш не изгледала поубаво, времето како да стои за неа

Реклама

Блескаше во ова свое издание

Кога нашата водителка Елена ќе се појави во едно вакво издание, нема некој што нема да се сврти по неа, па дури и во Париз.

Не го велиме ова за џабе, а откако и вие ќе ги видите овие фотографии повеќе од сигурни сме дека ќе се согласите со нас.

Маркетинг

Да, станува збор за убавата водителка Елена Стојановска-Јанковска која со своите последни фотографии ги воодушеви сите.

Маркетинг
Фото: Инстаграм/ Елена Стојановска-Јанковска

Имено, таа е на одмор во Градот на светлината, а со нејзиниот беспрекорен моден избор, но и харизма се надмина себеси.

Фустанот што таа го носеше во оваа пригода ги истакна нејзините убави нозе, а многумина мислат дека никогаш не била поубава.

Фото: Инстаграм/ Елена Стојановска-Јанковска

Тоа впрочем може да се види и од коментарите што ги доби под ова свое издание, а како сето тоа изгледаше, погледнете во продолжение…

Фото: Инстаграм/ Елена Стојановска-Јанковска

Елена комбинацијата ја заокружи со бели „Најк“ патики и суптилна шминка со која само ги истакна своите убави црти, а нејзината преубава црна коса беше пуштена ноншалантно преку рамениците.

Фото: Инстаграм/ Елена Стојановска-Јанковска

Покрај ова свое издание Елена покажа уште неколку комбинации со кои што уживаше низ улиците на Париз, а сите тие само дополнително ги поттикнаа нејзините следбеници за и напишат комплименти.

Фото: Инстаграм/ Елена Стојановска-Јанковска

„Времето запрело за тебе!“, „Повеќе припаѓаш таму“, „Убавина за очи“, „Разгледница Ели, преубава си“, беа само некои од нив.

Погледнете ги и останатите фотографии…

Фото: Инстаграм/ Елена Стојановска-Јанковска

Фото: Инстаграм/ Елена Стојановска-Јанковска

Фото: Инстаграм/ Елена Стојановска-Јанковска

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button