Еве зошто Северина го исфрли својот 15 години помлад сопруг од нивниот заеднички стан

Бурна расправа меѓу познатиот пар

Како што пренесуваат регионалните медиуми, првите соседи на Северина и нејзиниот 32 годишен сопруг Игор Којиќ тврдат дека досега повеќе пати ги слушнале како се расправаат на скалите во зградата во која што пејачката живее. Имено, и покај тоа што на деловен план Северина нижи само успеси, во приватниот живот наводно не и цветаат рози.

Како што изјави извор за српскиот Курир, на Северина и дошло преку глава тоа што малиот Кеба не допринесува ништо за нивниот живот, туку целото време таа го финансира, па затоа решила да го избрка од дома. Таа на скалите му префрлила дека не може сам ни авионскиот билет да си го плати, на што Којиќ само молчел, но 15 години постарата пејачка не се смирила и реши да го избрка од нивниот дом.

ADVERTISEMENT

Инаку, Северина во една пригода за Игор изјави:

Среќна сум што сум сакана и што сакам, тоа е идеалот на секој партнерски однос. Игор многу го сака мојот син, и многу се разбираме. Тој воедно е и мојот најдобар пријател – постојано сме заедно, имаме слични погледи на животот и тој, покрај синот, ми е најголема инспирација. А јас за да им се оддолжам за тоа почнав и редовно да им готвам“.

Во врска пак со гласините, таа изјави:

@Не обраќам внимание на медиумските сензации кои апсолутно немаат никаква врска со вистината. Кога постојано би ги демантирала сите невистини што ги пишуваат за мене, ќе морам само со тоа да се занимавам.

Facebook Comments
(Visited 4.760 times, 1 visits today)
Loading...