Огласи
Огласи 2
Стил

Еве зошто многу Македонки се воодушевени од нашата водителка – природна убавица со неодолив шарм

Есенско издание што ќе им се допадне на многу дами

Огласи 3

Елена Стојановска-Јанковска важи за една од најубавите водителки и со својот атрактивен изглед на сите им го привлекува вниманието.

Таа плени кога е пред телевизиските камери и со својот вонсериски шарм ги воодушевува гледачите пред малите екрани, но и надвор од студиото со своите интересни стајлинзи.

Со својата природна убавина плени каде и да се појави, а така беше и сега кога се прошета во своите омилени оксфортки.

Фото: Инстаграм/ Елена Стојановска-Јанковска

Во прашање е тренди модел во кафеава боја кој убавата водителка го носеше со есенско фустанче со долги ракави, а целото издание го зачини со нејзината прекрасна насмевка и пуштена коса.

Фото: Инстаграм/ Елена Стојановска-Јанковска

Како Елена изгледаше во ова свое издание, но и уште еден нејзин аутфит со кој блескаше пред камерите, погледнете во продолжение…

Фото: Инстаграм/ Елена Стојановска-Јанковска

Фото: Инстаграм/ Елена Стојановска-Јанковска

Фото: Инстаграм/ Елена Стојановска-Јанковска

Маркетинг

Поврзано

Back to top button