Еве зошто за овие фотографии на Карлеуша и ќерката на Весна ЗМИЈАНАЦ зборуваат сите, па и дамите од нашата естрада!

Која од овие пејачки изгледа подобро со овој тренд

Фото: Инстаграм

Во прашање се Јелена Карлеуша и Николија Јовановиќ кои се мошне популарни и на социјалните мрежи.

И Николија како Карлеуша редовно објавува интересни фотографии на Инстаграм со кои ја воодушевува својата бројна публика, а овој пат многумина го забележаа гламурозниот моден детаљ што го „фураат“ и двете познати дами.

Во прашање е моден додаток кој неодамна стана светски хит и важи за еден од омилените трендови на светските трендсетерки.

Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша

И двете се воодушевени од мини чантичката која се носа на раката како нараквица и може да се вклопи во секое издание.

Секако дека во прашање е еден од најпознатите модни брендови кој го обожаваат и дамите од нашата естрада, а како им стои погледнете во продолжение.

И Карлеуша и Николија објавија свои фотографии со оваа мини чантичка, но секоја го носеше во свој фазон.

Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша

Мораме да признаеме дека и на двете им стои одлично, и дека воопшто не е важно која од нив двете го носеше прва.

Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша

Погледнете уште неколку фотки од овие две прекрасни дами…

Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша
Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша
Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша
Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша
Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша
Фото: Инстаграм/ Николија Јовановиќ
Фото: Инстаграм/ Николија Јовановиќ
Фото: Инстаграм/ Николија Јовановиќ
(Visited 1.190 times, 1 visits today)