Реклама
Стил

Еве зошто за оваа русокоса дама со денови зборува цела Македонија – се појави и го украде шоуто

Се појави и со својата грациозност и неодолив шарм никого не остави рамнодушен

Реклама

Оваа жена навистина знае како да привлече внимание

Познатата скопска инфлуенсерка Агнеса Органџиева уште еднаш со својот гламурозен стил ги воодушеви сите.

Имено, таа се појави на Виенскиот бал во преубава тоалета заради која изгледаше како холивудските диви на црвениот килим.

Маркетинг

За шармот а оваа атрактивна русокоса досега многупати се зборувало, а овој пат повторно покажа дека изгледа како „вистинска кукла“.

Маркетинг
Фото: Истаграм/ Агнеса Органџиева

Облечена во грациозната тоалета, Агнеса никого не остави рамнодушен, а од ова издание беа воодушевени и мажи и жени.

Таа за оваа пригода избра раскошна тоалета во пастелна нијанса, со полупроѕирно деколте и впечатливо здолниште, а целото издание го „зачини“ со тренди чантичка со реси и шик обетки.

Фото: Истаграм/ Агнеса Органџиева

Како оваа наша позната русокоса дама изгледаше во ова свое боемско гламурозно издание, погледнете во продолжение…

Фото: Истаграм/ Агнеса Органџиева

И секако, во коментарите не заборавајте да ни напишете дали ви се допаѓа фустанот што Агнеса го избра за оваа пригода…

Фото: Истаграм/ Агнеса Органџиева

Фото: Истаграм/ Агнеса Органџиева

Фото: Истаграм/ Агнеса Органџиева

Фото: Истаграм/ Агнеса Органџиева

Фото: Истаграм/ Агнеса Органџиева

Фото: Истаграм/ Агнеса Органџиева

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button