Еве зошто водителката Лила е сон на секој маж во Македонија – пет фотографии што на многумина ќе им го разубават денот

Нашата позната водителка вчера се појави на социјалните мрежи во издание со кое го украде шоуто.

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Водителката Лила Филиповска позираше во преубава ноќница со која никого не остави рамнодушен.

Таа се осмели да позира во издание и откри како изгледа кога е под своите чаршави, а фановите се воодушевени од ова издание.

Водителката носеше ноќница составени од маичка со тенки прерамки и црни украси од тантела и наметка, а како изгледаше во ова свое занесно сатенско издание погледнете од фотографиите во продолжение.

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Таа му позираше на балконот на својот пријател и колега Спасе Јовановски , а во центарот на вниманието беше нејзиното раскошно деколте.

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Евидентно е дека никогаш не изгледала подобро, па така доби бројни комплименти и од претставничките на понежниот пол.

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

„Преубава си Лила. Како виното, исто со секоја измината година, се си поубава и поубава“, и порачаа фановите.

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Нешто претходно, Лила позираше и во својот преубав капут, а се пофали и со своите нови патики.

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Како таа изгледаше и во ова есенско издание, но и неколку нејзини други шик изданија, погледнете во продолжение.

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска
(Visited 1.544 times, 1 visits today)