Ева Заева се соблече и ги запали социјалните мрежи

Познатата струмичанка изгледа подобро од било кога

Фото: Инстаграм/ Ева Заева

Внуката на премиерот на Македонија, Ева Заева, позираше на социјалните мрежи во костим за капење, а во преден план ги постави нејзините нозе.

Ева е свртена со грбот и до половина е влезена во базенот, облечена во шарен костим за капење со кој покажа дека е во беспрекорна форма додека ужива во убавото пролетно сонце. Нејзината коса е врзана во „несредена“ пунџа и носи темни очила за сонце, а во косата има цвет.

Таа во описот на фотографијата напиша:

Изгубена во рајот…

Фото: Инстаграм/ Ева Заева

Инаку, Ева покрај оваа фотографија во своите инстант приказни објави и фотографија од теретана. На фотографијата се гледаат тегови, а благодарение токму на редовните тренинзи оваа млада дама ја одржува својата линија.

Фото: Инстаграм/ Ева Заева

Фотографијата на која позира во костим за капење за само неколку часа имаше преку 3000 лајкови од нејзините пријатели и следбеници на социјалните мрежи.

Facebook Comments
(Visited 8.293 times, 1 visits today)