Реклама
Наши ѕвезди

Дунавка Трифуновска се појави и веднаш го украде шоуто – многумина се прашуваат што носи под фустанот?!

Едно од најубавите изданија на оваа дама

Реклама

Дунавка со своето раскошно издание ги воодушеви сите

Познатата манекенка Дунавка Трифуновска се појави во екстравагантно и раскошно издание со кое никого не остави рамнодушен.

Во прашање е полупроѕирен од познат македонски бренд во кој оваа прекрасна дама изгледаше како античка божица.

Маркетинг

Фустанот беше со длабок шлиц со кој Дунавка им ја заскокотка фантазијата на претставниците на посилниот пол, а тоа се однесува и за фотографиите на Инстаграм на кои позираше во провокативно издание.

Маркетинг
Фото: Инстаграм/ Дунавка Трифуновска

Таа целото издание го заокружи со елегантни сандали со високи потпетици и впечатлива огрлица, а како изгледаше во ова свое издание, погледнете во продолжение…

Фото: Инстаграм/ Дунавка Трифуновска

Погледнете уште неколку изданија на Дунавка…

Фото: Инстаграм/ Дунавка Трифуновска

Фото: Инстаграм/ Дунавка Трифуновска

Фото: Инстаграм/ Дунавка Трифуновска

Фото: Инстаграм/ Дунавка Трифуновска

Фото: Инстаграм/ Дунавка Трифуновска

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button