Долга мрсна коса, депресивен изглед: Бред Пит изгледа како запоставен домаќин! (ФОТО)

Каде е тој човек што жените во целиот свет го обожаваат?

 

Холивудскиот актер Бред Пит во минатото беше во изолација заради епидемијата на вирусот корона, но фотографите успеаја да заведат еден од неговите први излегувања во карантин.

Не е доволно да се каже дека имаа што да видат.Имено, Бред се сретна со еден пријател, кој сакаше да му го покаже новиот мотор.

Бред излегол од куќата како запуштена домаќинка – неговата должина на рамо, со која е препознатлива, била мрсна, запоставена, неспојлива и со видлив црн раст.Актерот дефинитивно би сакал наскоро да оди во салон, а дамите на социјалните медиуми му кажале дека тоа треба да го направи што е можно поскоро и повторно започнете да изгледате нормално.

Facebook Comments
(Visited 83 times, 1 visits today)