Дарко Лазиќ без грам сало се шета низ пазар, никој не може да го препознае – еве како се храни сега тој

Дарко Лазиќ не крие дека направил операција за смалување на желудникот.
Пејачот се одлучи на овој потег зошто тоа беше единствено трајно решение поради неговите други здравствени проблеми кои ги здоби во сообраќајна несреќа.

Во последниве месец дена се шпекулираше дека овој фолкер ослабел 20 килограми, но никој досега немаше фотографија за да го докаже тоа, се досега кога го сликаше екипата на „Папарацо лов“.


На фотографиите пред вас се гледа дека Дарко Лазиќ ослабели повеќе од споменатите 29 килограми, но е јасно дека сега тој се храни здраво, со оглед на тоа дека се снимен како купува портокали.

Facebook Comments
(Visited 1.121 times, 1 visits today)