Реклама
Наши ѕвезди

Дали е ова најубавата ќерка на нашите познати фаци? Природна убавица каква нема ни во Џемс Бонд

За разлика од нејзината позната мајка која беше водителка, таа „плови“ во музичките води, а сега објави снимка како скока во морето и ги воодушеви сите

Реклама

Оваа млада дама со својот шарм ги фасцинира и мажите и жените, а изгледа како да е излезена од некој холивудски филм

Барбара Ракичевиќ со својата природна убавина никого не остава рамнодушен, а сега тоа го направи со уште една своја објава.

Имено, ќерката на Мелита Ракичевиќ со своето беспрекорно тело и шарм од милион долари ги фасцинира и мажите и жените, што најдобро може да се забележи и од нејзините последни снимки.

Маркетинг

Таа се снимаше и покажа како ужива на одмор, а нејзините фотографии се како да се излезени од филмот „Сината лагуна“.

Маркетинг
Инстаграм/ Барбара Ракичевиќ

Потсетуваме, шармантната пејачка Барбара на својот профил на Инстаграм редовно објавува фотографии, но во овој период од годината најмногу внимание привлекуваат оние на кои оваа убава млада дама позира во костими за капење.

Инстаграм/ Барбара Ракичевиќ

Инстаграм/ Барбара Ракичевиќ

Пејачката покажа и како скока во тиркизната вода од бротчето со кое што се возеше, а оваа објава веднаш ги „запали“ мрежите.

Инстаграм/ Барбара Ракичевиќ

Како Барбара изгледаше на ова место што потсетува на рајот, погледнете од фотографиите и видеото во продолжение…

Инстаграм/ Барбара Ракичевиќ

Инстаграм/ Барбара Ракичевиќ

Инстаграм/ Барбара Ракичевиќ

Инстаграм/ Барбара Ракичевиќ

Бонус видео

Инстаграм/ Барбара Ракичевиќ

Нашата Барбара како во филмот „Сината лагуна“

 

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button