Реклама
Наши ѕвезди

Гушнати и насмеани – еве со кого сопругот на Карлеуша ужива во француската престолнина, додека таа пpoвоциpa на Инстаграм

Реклама

Пред неколку години изјави дека лифтот што го има дома и служи само за сликање, но и да ги нервира луѓето.

Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша

Познатата пејачка Јелена Карлеуша со новата фотографија направена во лифтот во нејзиниот дом ги воодушеви сите.

Таа позираше пред огледалото во ултра кратко фустанче, а во центарот на вниманието е нејзиното перфектно тeлo.

Маркетинг

Огледалото пред кое балканската поп-дива се фотографираше се наоѓа во лифтот во нејзината семејна куќа во која што живее со ќерките Атина и Ника, како и со сопругот Душко Тошиќ, кога тој е слободен и кога е во Белград.

Фустанот што го носи Карлеуша е во крем боја, како и јакната и чизмите со кои пејачката никого не остави рамнодушен. Во преден план се нејзините долги и згoдни нoзe, па нејзините бројни фанови се согласни дека и во ова не толку пpoвокативно издание изгледа нeoдoливо.

Маркетинг
Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша

И додека пејачката ги пpoвоцира своите фанови и нејзиниот сопруг ги изненади сите со последната фотка на Инстаграм.

Имено, фудбалерот во моментов престојува во француската престолнина и во таа прилика се најде во посебно друштво.

Тој видно расположен и стилизиран се фотографираше пред Ајфеловата кула, во друштво со уште една фудбалска легенда.

Во прашање е Драган Стојковиќ Пикси, а интересно е и тоа што куќата во која што живее сега Карлеуша, е купена токму од него. Како што објавија тогаш медиумите, Тошиќ наводно ја купил куќата од него за 2.500.000 милиони евра, а потоа ја препиша на име на својата сопруга.

Фотографијата открива дека Тошиќ и Пикси се пријатели, а наводно се зближиле во Кина, во Гванџоу, каде Пикси беше тренер, а Душко играше во истиот клуб.

Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша

Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша

Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша

Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша

Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша

Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша

Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша

Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша

Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша

Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша

Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша

Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша

Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша

Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша

Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button