Грижливиот тако и разиграното девојче: Холивудскиот заводник се фотографирала како шета со својата ќерка! (ФОТО)

Холивудски актер се фотографирал во опуштена прошетка со својата наследничка.

 

Бредли Купер (45), целосно се посвети на својата ќерка Леа Де Сени, која ја има четиригодишна врска со Ирина Шајк.

Холивудскиот актер беше фотографиран како шеташе со неговата убавница, во близина на неговиот луксузен стан во Њјорк. Негуваниот татко и девојка облечени во розова облека одеа во блискиот парк, а двајцата носеа заштитни маски на лицето. , и тој ја носеше гордо.

Facebook Comments
(Visited 47 times, 1 visits today)