Реклама
Стил

Ги ЗАСЕНУВА и помладите колешки-Како ѝ стои ова фустанче на Ирена Спировска?

Во секое издание Ирена е перфектна кукла!

Реклама

Таа е дефинитивно една од најубавите жени  во Македонија. Прекрасната водителка Ирена Спировска и во на чекор од петата деценија изгледа СОВРШЕНО!

Што и да облече и стои прекрасна. Сме ја виделе во секакви изднија, како од спортска облека во хеланчиња, бициклистички со тесно куса маичка каде и се гледаат стомачинте до раскошни балски фустани.

Маркетинг

Во секое издание Ирена е перфектна кукла.

Маркетинг

За емисјата „Везилка“ на Алфа ТВ, Ирена постојано е стокмена во креации кои воодушевуваат. Долгогодишната соработка со „Елена Лука“ продолжи и за овој проект.

Неодмана Ирена за потребите на емсијсита се појави во една интерсна и елегантна крација која привлече внимание меѓу женската публика, а богами и машката/

Таа е секогаш во тренд, а во поселдно време во мода се модели со пердуви. И зготната водителка не го заобиколи овој тренд па се одлучи да облече син мини фустан со пердуви.

Погледнете како ѝ стои…

Да се потсетиме на некои други фотографии на убавата водителка.

 

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button